Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Novoton Waalformaat UWF60 is een vormbak klinker afkomstig uit de Designa serie. Deze serie bestaat uit stenen met moderne designs en strakke vormen. Dat zorgt voor een rustige, eigentijdse uitstraling. De rode kleur en het bezande oppervlak geven deze steen een warme uitstraling met een licht rustiek karakter.
Deze gebakken klinker is geschikt voor een terras, tuinpad, oprit en zelfs voor het bestraten van straten. Dankzij de hoge kwaliteit is de steen bijzonder slijtvast, drukvast, kleurvast en goed bestand tegen alle weersomstandigheden. Deze Wienerberger klinker beschikt over het DUBO-keurmerk, wat betekent dat je kiest voor een van de milieuvriendelijkste opties op het gebied van gebakken bestrating.
Een gebakken klinker, tegenwoordig ook wel straatbaksteen genoemd, is een klinker van gebakken klei die wordt gebruikt voor bestrating. In tegenstelling tot beton- of kalkzandklinkers zijn straatbakstenen keramisch: ze worden gemaakt van klei en vervolgens gebakken in een oven. Voor één vierkante meter bestrating heb je ongeveer 98 waalformaat stenen nodig.
De verschillende soorten verbanden die met Wienerberger Novoton Waalformaat UWF60 gelegd kunnen worden hebben 2 doelstellingen: Het aanzicht van het straatwerk optimaliseren én de samenhang van bestrating zo stabiel en duurzaam mogelijk maken.
Meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Novoton Waalformaat UWF60 |
| Kleur | Bruin Rood bezand |
| Afmeting | 20x5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 98 stuks per m² |
| Besteleenheid | 1484 stuks/15,14 m² per pallet |
| Materiaal | Gebakken |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
