Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Novoton Getrommeld Dikformaat UDF60 is een gebakken klinker uit de Vida serie, die bekend staat om haar sfeervolle uitstraling. Deze klinker heeft het DUBO-keurmerk, wat inhoudt dat de Wienerberger Novoton Getrommeld Dikformaat UDF60 een milieuvriendelijke keuze is.
De Wienerberger Novoton Getrommeld Dikformaat UDF60 is een gebakken klinker, ook wel bekend als straatbaksteen. Deze wordt gemaakt van gebakken materiaal en wordt meestal toegepast in straatwerken. Er gaan ongeveer 73 Dikformaat klinkers in een m².
Zoals de naam al zegt is de klinker tijdens het productieproces getrommeld. Deze klinker heeft dus een klassiek en sfeervol uiterlijk.
Bestrating leggen kan in verschillende verbanden. Meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Novoton Getrommeld Dikformaat UDF60 |
| Kleur | Bruin rood bezand |
| Afmeting | 20x6,5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 73 stuks per m² |
| Besteleenheid | 780 stuks/10,68 m² per pallet |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, Pad |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
