Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Wienerberger Novoton Wasserstrich Getrommeld Dikformaat UDF60 is een gebakken klinker, afkomstig uit de Classica serie van Wienerberger. Deze serie zorgt voor een klassieke en nostalgische sfeer in uw tuin of terras.
Deze Novoton Wasserstrich Getrommeld Dikformaat UDF60 van Wienerberger heeft het DUBO-keurmerk, wat betekent dat deze klinker een milieuvriendelijke keuze is.
De Wienerberger Novoton Wasserstrich Getrommeld Dikformaat UDF60 is een gebakken klinker. In de volksmond worden deze klinkers ook wel straatbakstenen genoemd. Deze bakstenen worden gemaakt van gebakken materiaal en worden meestal toegepast in straatwerken. In een m² gaan ongeveer 73 Dikformaat klinkers.
Deze klinker is tijdens het productieproces, zoals de naam al zegt, getrommeld. Dat geeft deze straatbaksteen een klassiek en sfeervol uiterlijk.
Bestrating leggen kan in verschillende verbanden. Meest gebruikte verbanden zijn: Halfsteenverband, Keperverband, Elleboogverband en Blokverband.

| Merk | Wienerberger Bestrating |
|---|---|
| Productnaam | Wienerberger Novoton Wasserstrich Getrommeld Dikformaat UDF60 |
| Kleur | Rood bruin onbezand |
| Afmeting | 20x6,5x6 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 6,5 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Aantal per m² | Circa 73 stuks per m² |
| Besteleenheid | 780 stuks/10,68 m² per pallet |
| Materiaal | Gebakken |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, Pad |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Geef een warme en authentieke uitstraling aan je tuin of oprit. Lees hier hoe je de bestrating verwerkt!
Door extreme weersomstandigheden wordt de capillaire werking heviger. Hier vind je meer informatie!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
