Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger EcoBrick Nero Zwart Mangaan Handvorm Waalformaat is een extra milieuvriendelijke keuze voor de gevel, binnenmuur of tuinmuur. Deze EcoBrick is 35% smaller dan een standaard waalformaat gevelsteen. Dit zorgt voor minder verbruik van grondstoffen, fossiele brandstoffen en water. Het smalle formaat zorgt ook voor minder transport en verpakkingsmateriaal, wat de CO2-uitstoot verlaagt en de milieu-impact minimaliseert. Daarnaast is deze metselsteen ook een stuk betaalbaarder. De Nero Zwart Mangaan metselsteen heeft een donkere kleur met een mix van zwart en bruin. Door de handvorm-productiemethode heeft het oppervlak een licht ruwe afwerking, waardoor de steen robuust en natuurlijk oogt.
Twijfel je nog over je keuze? Bestel dan eerst een monsterdoos met vier stenen voor €15,-. Als je later besluit een grotere hoeveelheid stenen te kopen wordt dit bedrag verrekend.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Zwartbruin genuanceerd |
| Verbruik | Circa. 74 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 25 N/mm² |
| Fabriek | Wienerberger Lanaken |
| Formaat | EcoBrick Waalformaat 215 |
| Afmeting | +/- 21,5x6,5x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 215 mm |
| Gewicht | 1,06 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 1248 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 12453920 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!