Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Ecobrick Lustra Fjord Wasserstrich Waalformaat is een hoge kwaliteit gevelsteen met een zeer milieuvriendelijk karakter. Dankzij het slanke EcoBrick-formaat van deze metselsteen zijn er minder grondstoffen, water en fossiele brandstoffen nodig tijdens het productieproces. De smalle breedte zorgt er ook voor dat er meer stenen per transport meegaan en er minder verpakkingsmateriaal nodig is. Dit resulteert samen in een lagere milieubelasting én een extra voordelige prijs. Deze gevelsteen heeft een ivoorwitte kleur met grijze nuances wat je muur een frisse, moderne look geeft. Het gladde oppervlak en de diepe kleurtint zijn te danken aan het wasserstrich-productieproces.
Nog niet zeker over je keuze? Bestel dan eerst een monsterdoos en ontvang 4 stenen voor €15,-. Wanneer je uiteindelijk beslist om een grotere bestelling van deze stenen aan te schaffen, zal dit bedrag in mindering worden gebracht.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Wasserstrich |
| Kleur | Ivoorwit genuanceerd |
| Verbruik | Circa. 74 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 25 N/mm² |
| Fabriek | Wienerberger Azewijn |
| Formaat | EcoBrick Waalformaat 215 |
| Afmeting | +/- 21,5x6,5x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 215 mm |
| Gewicht | 1,28 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 568 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 11516250 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
