Maak van de stapelblokken een border, bloembak of zitgelegenheid! Lees hier hoe je het verlijmt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Wallblock New 12x10x30 is een muurelement dat geschikt is voor diverse toepassingen in jouw tuin of terras. Een tuin komt immers pas echt tot leven wanneer er niveauverschillen in worden aangebracht. Met Wallblock stapelblokken ben je in staat om verhoogde bloemperken of terrassen aan te leggen. Ook het maken van lage keermuurtjes of korte vrijstaande patiomuurtjes is met de Wallblock geen enkel probleem. Wallblocks zijn leverbaar in de kleuren antraciet en smook. Wallblock New is te omschrijven als een strak blok met rechte kanten. Wallblocks kunnen zowel worden verlijmd als gemetseld.
Wallblocks 12 x 10 x 30 wegen 8,3 kilo per stuk en zijn verpakt per 192 stuks in een pak. Er gaan 33,3 stuks in een m².
| Merk | Tuinvisie |
|---|---|
| Productnaam | Wallblock |
| Afmeting | 12x10x30 cm |
| Dikte | 10 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Strak blok met rechte kanten. |
| Toepassing | Muurelementen |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | 8,3 kg per stuk |
Maak van de stapelblokken een border, bloembak of zitgelegenheid! Lees hier hoe je het verlijmt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
