Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

TRE 60x60x3 cm keramische tegels zijn kleurechte tegels die jarenlang mooi blijven. Ze zijn slijtvast, waardoor de kans op het ontstaan van krassen zeer klein is. Doordat deze tuintegels van 60x60 cm door het bakproces erg hard worden, nemen ze weinig vocht op. Hierdoor is deze keramische tegel van 3 cm eenvoudig om schoon te houden. Daarnaast is de kans klein dat er barsten in de tegels komen of dat ze afbrokkelen als gevolg van vorst.
Bij het bestellen van een Keramische tegel raden wij aan om rekening te houden met een zogenoemd ‘zaagverlies’. Dit is afhankelijk van het legpatroon en de legsituatie. Bestel daarom 6 tot 12% meer. Lees er hier meer over in ons verwerkingsadvies.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | TRE 60x60x3 cm |
| Afmeting | 60x60 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 3 cm |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Terras, pad en oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, weerbestendig, kleurecht |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
