Skantrae SlimSeries SSL 14503 Blank Glas
Productinformatie
Plus- en minpunten
- 10 jaar garantie
- Extra smalle 20 mm roedes
- Wordt afgelakt geleverd, bespaart tijd en moeite
- Alleen geschikt voor beslag uit de SlimSeries One hang- en sluitwerkpakketten
Omschrijving
De Skantrae SlimSeries SSL 14503 is een stijlvol vormgegeven binnendeur die deel uitmaakt van de exclusieve Matching series van Skantrae. Deze serie staat bekend om haar perfecte integratie met diverse interieurstijlen, of je nu kiest voor een industriële, landelijke, klassieke, moderne, retro of andere uitstraling. De deur is volledig afgelakt in de kleur Deep Black (RAL 9011), maar ook beschikbaar in de kleur Pure White (RAL 9010). Let wel op: Bij bewerkingen van de deur dient de deur opnieuw gegrond en afgelakt te worden.
De SlimSeries SSL 14503 dankt zijn moderne look aan de smalle roedes van slechts 20 mm die de drie glazen vlakken scheiden. Dit draagt bij aan de elegante uitstraling van de deur.
Bij het maken van een keuze uit de Matching Series, moet er bij stompe deuren altijd een draairichting worden gekozen. Dit moet omdat één zijde van de deur armgeschaafd is. De geschaafde zijden zorgen ervoor dat de deur soepel in het kozijn kan draaien zonder te klemmen. Door de draairichting te bepalen, zorg je ervoor dat de deur correct geplaatst kan worden.
Voor de deuren uit de SlimSeries One zijn er speciale hang- en sluitwerkpakketten die perfect bij deze serie passen.
Kenmerken van de Skantrae SlimSeries SSL 14503 Blank Glas
- Deuren worden inclusief voorgemonteerd glas geleverd;
- Keuze uit 2 verschillende kleuren;
- Speciale hang- en sluitwerkpakketten beschikbaar;
- De deuren zijn overschilderbaar;
- Armgeschaafde deuren kunnen niet als dubbele schuifdeur toegepast worden.
Specificaties
| Merk | Skantrae |
|---|---|
| Serie | Skantrae SlimSeries |
| Modelnaam | SSL 14503 |
| Kleur | Deep Black |
| Glasoptie | Blank veiligheidsglas |
| Glasdikte | 8 mm |
| Afwerking | Deep black (Afgelakt RAL 9011) |
| Samenstelling | Houten stijlen en dorpels |
| Dikte | 38 mm |
| Bewerking | Aan boven- en onderzijde 5 mm inkortbaar |
| Deurbeslag | Levering zonder deurbeslag |
| Garantie | 10 jaar garantie |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Skantrae: Gratis verzending vanaf € 1.000,- (incl. btw)
Goed voorbereid aan de slag
Ontdek wat de verschillen zijn en welke vorm deur geschikt is voor jouw situatie!
Het opmeten moet nauwkeurig gebeuren. Wij leggen uit hoe je zowel een opdekdeur als stompe deur opmeet!
Een overzicht met belangrijke aandachtspunten en tips bij de ontvangst én het verwerken van deuren!
Moet je de draairichting van je nieuwe deur aangeven? Wij leggen hier uit hoe je de draairichting kunt bepalen!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg







