Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rodruza Pistache Vormbak Waalformaat is een stijlvolle en duurzame keuze voor jouw tuin, terras of oprit. Deze metselsteen, met zijn tijdloze grijze tint, zorgt voor een moderne en strakke uitstraling. Het waalformaat (10x21x5 cm) maakt het ideaal voor verschillende toepassingen, van sierbestrating tot functionele paden. Rodruza stenen zijn afkomstig uit de Rodruza fabriek. Hierdoor heb je gegarandeerd stenen van hoge kwaliteit.
Bekijk hieronder je baksteen in een 3D voorbeeld. Selecteer eerst jouw baksteen, aangezien de configurator willekeurig een Rodruza-baksteen kiest. Combineer daarna met de diverse kleuren voor een uniek ontwerp.
Ben je nog niet zeker van de structuur of kleur? Bestel dan altijd eerst een monsterdoos.
| Merk | Rodruza |
|---|---|
| Type | Vormbak |
| Kleur | Pistache |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Fabriek | Rodruza Zandberg |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 5,1 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 21 cm |
| Dikte | 5,1 cm |
| Toepassing | Gevelsteen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
