Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Rijswaard Brons Vormbak Waalformaat is een strakke gevelsteen met een brons kleur. Deze vormbak Rijswaard metselsteen straalt een tijdloze charme uit, waardoor hij goed past bij zowel klassieke als moderne projecten. Het strakke vormbak ontwerp geeft de steen een extra robuuste uitstraling. Ben je nog niet zeker over je keuze? Bestel dan een monsterdoos van deze sortering!
| Merk | Rijswaard |
|---|---|
| Type | Vormbak |
| Kleur | Brons |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 15 N/mm² |
| Fabriek | Steenfabriek De Rijswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Verpakkingsinhoud | 400 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 102912013 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!