Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Recto 30x60x5 cm (voorheen bekend als de Demiton Extra XS) is een hoogwaardige terrastegel van Redsun. De tegels zijn voorzien van een deklaag die er voor zorgt dat de kleur langer behouden blijft. De betonnen tegels zijn uiterst geschikt als bestrating voor terrassen en tuinpaden. Ze zijn vorstbestendig en voorzien van afstandhouders van 2 millimeter. Deze zorgen er voor dat het leggen van de tegels eenvoudig en strak kan worden gedaan.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Recto 30x60x5 cm |
| Afmeting | 30x60x5 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 5 cm |
| Gewicht | 108 kg per m² |
| Besteleenheid | 0,72 m² |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Deklaag |
| Toepassing | Terras en Pad |
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
