
ProfPartner Zandcementmortel - 25 kg
Productinformatie
Omschrijving
ProfPartner Zandcementmortel is een droog voorgemengd mengsel van zand en cement, ideaal voor cementgebonden dekvloeren, zowel binnen als buiten. Het is ook geschikt voor het leggen van een zandcement funderingslaag bij vloer- en tegelwerken, of als stabilisatielaag. De mortel bevat samengesteld Portlandcement (EN 197-1) en afgezeefd rivierzand (EN 13139). Deze samenstelling zorgt voor een stevige en betrouwbare basis. Het is verpakt per 25 kg en heeft een houdbaarheid van 12 maanden, mits het droog is opgeslagen in de originele verpakking.
Kenmerken ProfPartner Zandcementmortel
- Voor binnen- en buitenwerk;
- Aanmaakwater: Circa 2-3 liter / 25 kg;
- Sterkteklasse CT-C12-F2;
- Verwerkingstemperatuur: ≥ + 5° tot + 30°C.
- 25 kg zandcement mortel geeft circa 12 liter aardvochtige specie;
- Geschikt voor cementgebonden dekvloeren, zandcement funderingslagen en stabilisatie bij vloer- of tegelwerken.
Specificaties
| Merk | ProfPartner |
|---|---|
| Type | Zandcementmortel |
| Afmeting | Maximale korrel: 5 mm |
| Gewicht | 25 kg per zak |
| Inhoud | 25 kg droge mortel |
| Verbruik | 25 kg Zandcementmortel geeft ca. 13 liter aardvochtige specie. |
| Materiaal | Portlandcement, granulaten zand & toeslagstoffen |
| Verwerkingstemperatuur | Tussen 5°C en 30°C |
| Verwerkingstijd | 2 uur |
| Uithardingstijd | 24 uur |
| Mengverhouding | Ca. 2-3 ltr/25 kg |
| Verpakkingsinhoud | 54 zakken per pallet |
| Toepassing | Vloer, buiten, binnen. |
| Herroepingsrecht | Uitgesloten i.v.m. beperkte houdbaarheid |
| EAN artikelnummer | 8718144359664 |
- Afhalen in overleg
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg

