De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Oud Hollandse Tegel 120x120x12 cm is een karakteristieke tegel van het merk ArtiStone. Deze tegel maakt deel uit van het Oud Hollandse assortiment, waarmee je eindeloos kunt combineren in dezelfde structuur en kleur. Daarnaast heeft het door zijn ruwe bovenkant en gladde onderkant een goede grip en stabiliteit. De tegel is voor diverse doelen te gebruiken: als stapstenen in grind, als terrastegel en als oprittegel. Bovendien is de tegel behandeld met een beschermende laag, waardoor het de groei van vuil, mos en algen verminderd. Het onderhoud van de tegel wordt hierdoor zeer eenvoudig.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 120x120x12 cm |
| Afmeting | 120x120x12 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Dikte | 12 cm |
| Gewicht | 391 kg |
| Aantal per m² | 1 |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Tuinpad, terras en oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
