Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Oud Hollandse Tegel 200x100x10 cm is een prachtige grootformaat tegel van ArtiStone. De tegel biedt veelzijdige toepassingen, van grindpaden en opritten tot moderne terrassen. Met zijn natuurlijke uitstraling en basaltachtige look voegt hij een tijdloze charme toe aan elke tuin. De tegel is gripvast, behandeld tegen vuil en mos en vereist minimaal onderhoud. Je kunt deze tegel verkrijgen in diverse kleuren.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 200x100x10 cm |
| Afmeting | 200x100x10 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Dikte | 10 cm |
| Gewicht | 453 kg |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Tuinpad, terras en oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
