De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Oud Hollandse Tegel 100x100x10 cm is een tuintegel van ArtiStone. Deze tegel kan in elke tuin worden gebruikt door zijn altijd fraaie natuurlijke uitstraling. Bovendien kan de tegel op verschillende manieren worden ingezet, zoals als stapstenen in grind, als terrastegel en als oprittegel. De Oud Hollandse tegels van ArtiStone hebben een ruwe bovenkant en een gladde onderkant, waardoor de tegel een goeie grip en stabiliteit heeft. Ook is de tegel behandeld met een beschermende laag, waardoor de groei van vuil, mos en algen wordt verminderd. Het onderhoud van tegel wordt hierdoor zeer eenvoudig.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 100x100x10 cm |
| Afmeting | 100x100x10 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Dikte | 10 cm |
| Gewicht | 226 kg |
| Aantal per m² | 1 |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Tuinpad, terras en oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
