De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Kera Twice 60x60x4,8 cm is een schitterende, sterke en ook nog eens zeer mileuvriendelijke keramische tegel. Doordat de Kera Twice 4,8 centimeter dik is, kunnen deze keramische 60x60 tegels verwerkt worden op een standaard zandbed. Dit in tegenstelling tot keramische tegels van 2 centimeter dikte die op een speciaal opgebouwde ondergrond moeten worden verwerkt, wat de kosten van aanleg aanzienlijk verhoogt. Houd bij het leggen van keramische bestrating wel altijd rekening met een minimale voeg van 3 mm.
De Kera Twice is ideaal voor iedereen die lang van een terras wil genieten zonder daar veel inspanningen voor te hoeven verrichten. Keramiek is immers eenvoudig schoon te maken en heeft veel minder last van verkleuren onder invloed van UV.
Bij het bestellen van een Keramische tegel moet je rekening houden met een zogenoemd ‘zaagverlies’. Dit is afhankelijk van het legpatroon en de legsituatie. Wij raden aan om 6 tot 12% meer te bestellen. Lees er hier meer over in ons verwerkingsadvies.
Let op: om te kunnen profiteren van onze scherpste prijzen dient u een offerte aan te vragen. U plaatst de gewenste hoeveelheid producten in de winkelwagen en klikt op "Bestel". Vervolgens, in de winkelwagen, kiest u voor "Offerte aanvragen". U ontvangt binnen 1 werkdag een passend voorstel.
Wilt u meer informatie of advies over dit product? Neem dan direct contact op met de productspecialist of vul het contactformulier in.
| Merk | Excluton |
|---|---|
| Productnaam | Kera Twice |
| Afmeting | 60x60 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 4,8 cm |
| Materiaal | Keramiek |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig, voetcomfort, lichtgewicht, verwerkingsgemak |
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
