Houten Gevelbekleding Horizontaal
Houten gevelbekleding kun je horizontaal monteren. Vind hier alle informatie over ons aanbod voor horizontale montage en bestel direct online!
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Nu 49,74 per stukNu 41,11 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Nu 49,74 per stukNu 41,11 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Nu 59,99 per stukNu 49,58 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Nu 16,24 per stukNu 13,42 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Vanaf 18,74 per stukVanaf 15,49 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Vanaf 29,15 per stukVanaf 24,09 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Meest gekocht!Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Vanaf 39,35 per stukVanaf 32,52 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Nu 47,65 per stukNu 39,38 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Nu 46,75 per stukNu 38,64 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Nu 52,99 per stukNu 43,79 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Nu 36,95 per stukNu 30,54 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Nu 21,49 per stukNu 17,76 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Nu 72,49 per stukNu 59,91 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Nu 54,74 per stukNu 45,24 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Vanaf 60,82 per stukVanaf 50,26 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
-
Reeds in winkelwagen0) ? 'Vanaf' : 'Nu'; " >Vanaf 57,77 per stukVanaf 47,74 per stuk
-
- Boven 2.000 gratis verzending
- Direct een scherpe prijs
- Compleet voor elk project
Monteer houten gevelbekleding horizontaal: stijlvol en veelzijdig
Als je houten gevelbekleding horizontaal gaat monteren, zijn er diverse houtsoorten verkrijgbaar. Zo heb je bij Sleiderink bijvoorbeeld keuze uit Douglas, Meranti, Vuren en Western Red Cedar. Elke houtsoort heeft zijn eigen unieke eigenschappen en uitstraling. Deze eigenschappen en uitstraling kunnen van invloed zijn op je keuze voor gevelbekleding.
Je vindt de eigenschappen van de houtsoorten voor je gevel terug op de desbetreffende productpagina’s.
Ons assortiment houten gevelbekleding horizontaal
Zoals je hebt kunnen lezen bieden we verschillende houtsoorten aan. We kunnen nog dieper ingaan op het hout dat geschikt is voor horizontale montage. Dit doen we aan de hand van de onderstaande tabel. In deze tabel zie je precies welk type product uit welke houtsoort is vervaardigd voor horizontale montage.
| Houtsoort | Type product |
| Douglas | Douglas Zweeds Rabat 10-23x175mm |
| Douglas | Douglas Zweeds Rabat Zwart 10x23x175mm |
| Douglas | Douglas Sponningplank 22x175mm |
| Douglas | Douglas Sponningplank Zwart 23x175mm |
| Meranti | Vellingdelen Meranti 16x86mm |
| Meranti | Vellingdelen Meranti 18x115mm |
| Meranti | Vellingdelen Meranti 18x135mm |
| Meranti | Halfhouts Rabat Meranti 18x130mm |
| Vuren | Vellingdelen Vuren 18x115mm |
| Vuren | Vellingdelen Vuren 18x182mm |
| Vuren | Triple Bevel 28x130mm |
| Western Red Cedar | Zweeds Rabat Western Red Cedar 8x20x127mm |
| Western Red Cedar | Zweeds Rabat Western Red Cedar 8x20x178mm |
| Western Red Cedar | Vellingdelen Western Red Cedar 18x135mm |
| Western Red Cedar | Halfhouts Rabat Western Red Cedar volhout 18x130mm |
| Western Red Cedar | Halfhouts Rabat Western Red Cedar gegrond 18x130mm |
Wil je meer weten over welk hout geschikt is voor gevelbekleding? Lees dan ons kennisbankartikel: “Wat is het beste hout voor gevelbekleding?”
Hoe monteer je gevelbekleding hout horizontaal?
Het horizontaal monteren van houten gevelbekleding is over het algemeen eenvoudiger dan verticale montage.
Volg de onderstaande stappen voor een professionele uitstraling.
- Plaats de draagconstructie, zoals houten latten of rachels, horizontaal op de muur.
- Bevestig de gevelbekleding één voor één op de draagconstructie, met een kleine overlapping tussen de planken.
- Werk de hoeken en randen netjes af voor een professionele uitstraling.
Wil je meer weten over het horizontaal monteren? Lees dan ons kennisbankartikel ‘Richtlijnen voor bevestiging van gevelbekleding’.
Houten gevelbekleding horizontaal bestellen?
Onze houten gevelbekleding dat je horizontaal monteert bestel je met hoogstaande kwaliteit en tegen scherpe prijzen bij Sleiderink. Daarnaast is ons bestelproces erg eenvoudig. Gebruik de filters aan de linkerkant van onze website en voeg het geselecteerde product toe aan je winkelwagen. Binnen enkele werkdagen kun je aan je project beginnen.
Heb je nog vragen? Neem dan contact op met onze productspecialisten. Ze zijn doordeweeks bereikbaar via 0541-354 444 of door het online contactformulier in te vullen.
