Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

ModiWood Hoekprofiel Bi/Bu Zwart 42x42 mm is een handig hulpstuk om ervoor te zorgen dat je gevelbekleding op de juiste manier wordt afgewerkt. Gebruik het binnen- en buiten hoekprofiel om de afwerking van je gevelbekleding compleet te maken. Met deze hulpstukken garanderen we niet alleen een solide resultaat, maar ook een esthetisch aantrekkelijke afwerking.
| Merk | ModiWood |
|---|---|
| Type | Hoekprofiel |
| Kleur | Zwart |
| Afmeting | 42x42 mm |
| Breedte | 22 mm (werkende breedte) |
| Dikte | 42 mm |
| Materiaal | Gemodificeerd Vuren |
| Verpakkingsinhoud | 4 stuks per pak |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Wat is thermisch gemodificeerd hout en waarom is het zo duurzaam? Lees er hier alles over!
Vraag je je af welke houtsoort het beste is voor gevelbekleding? Wij leggen het je uit!
Twee veelgebruikte materialen voor de gevel. Wanneer kies je voor hout of kunststof?
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!