Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Furora+ 100x100x6 cm is een robuuste betontegel met een moderne uitstraling. Dankzij het grote formaat van 100x100 creëer je een strak en ruimtelijk oprit, terras of tuinpad. De tuintegel is dubbel geïmpregneerd en bevat kleurechte materialen, wat zorgt voor een lange levensduur en een kleur die goed behouden blijft. De geborstelde afwerking en hydrofobe eigenschappen maken deze betontegel minder krasgevoelig, waterafstotend en minder vatbaar voor vuil. Zo realiseer je een onderhoudsvriendelijk terras dat er jarenlang mooi uitziet.
| Merk | Tuinvisie |
|---|---|
| Productnaam | Furora+ |
| Afmeting | 100x100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Gewicht | 138 kg per stuk |
| Aantal per m² | 1 stuk per m² |
| Besteleenheid | Per stuk (1 m²) |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Geïmpregneerd, geborsteld en zonder facet |
| Toepassing | Terras, Pad en Oprit |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Met afstandhouders |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
