Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Furora+ 60x60x4,4 cm is een robuuste betontegel verkrijgbaar in diverse stijlvolle kleurnuances. Het is een tuintegel zonder facet dat zeer geschikt is voor het realiseren van een strak terras of tuinpad. Deze betontegel is dubbel geïmpregneerd en bevat kleurechte materialen. Hierdoor krijgt het een extra lange levensduur en blijft de originele kleur beter behouden. Daarnaast heeft het een geborstelde afwerking en hydrofobe eigenschappen. Dit betekent dat de tegel minder krasgevoelig is, minder water opneemt en minder vatbaar is voor vuil. Zo blijft je tegel lang zijn originele staat behouden met weinig onderhoud.
| Merk | Tuinvisie |
|---|---|
| Productnaam | Furora+ |
| Afmeting | 60x60 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 4,4 cm |
| Gewicht | 36,4 kg per stuk |
| Aantal per m² | Circa 2,78 stuks per m² |
| Besteleenheid | Per stuk (0.36 m²) |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Geïmpregneerd, geborsteld en zonder facet |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Met afstandhouders |
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
