Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Serenio 60x60x4 cm betontegel van Tuinvisie heeft een strakke en moderne uitstraling. Deze tegel heeft geen facetrand en is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Ideaal voor een strak en stijlvol tuinpad of terras. De tegel is voorzien van een dubbele impregnatie, wat bijdraagt aan een langere levensduur. De geborstelde afwerking maakt de betontegel minder krasgevoelig en houdt het langer in een goede staat. Dankzij de hydrofobe eigenschappen is de tuintegel waterafstotend en minder vatbaar voor vuil. Zo blijft de tegel langer een fraaie uitstraling behouden met weinig onderhoud.
| Merk | Tuinvisie |
|---|---|
| Productnaam | Serenio |
| Afmeting | 60x60 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Gewicht | 31 kg per stuk |
| Aantal per m² | Circa 2,78 stuks per m² |
| Besteleenheid | Per stuk (0.36 m²) |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Geïmpregneerd en zonder facet |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Met afstandhouders |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
