De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Oud Hollandse Tegel 100x100x8 cm is een betontegel van ArtiStone met een klassieke uitstraling. Het heeft een open structuur met een gladde onderkant, waardoor het voorzien is van grip en stabiliteit. De tegel kan worden gebruikt als terrastegel, oprittegel en zelfs als trap. Door deze tegel te combineren met de andere producten uit ons Oud Hollandse assortiment zorg je voor een fraaie uitstraling met dezelfde kleur en structuur. Bovendien zijn de tegels afgewerkt met een beschermlaag, wat de groei van vuil, mos en algen verminderd.
| Merk | ArtiStone |
|---|---|
| Productnaam | Oud Hollandse Tegel 100x100x8 cm |
| Afmeting | 100x100x8 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Gewicht | 181 kg per tegel |
| Besteleenheid | 1 m² per stuk |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Zonder Facet |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, vorstbestendig |
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
