Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Smartton SE XXS 100x100x4 cm is een grote betontegel met een strak uiterlijk. De tegel is verkrijgbaar in verschillende kleuren en heeft een modern uiterlijk. De tegels zijn voorzien van een geborstelde deklaag, waardoor ze zacht aanvoelen. Je kunt hierdoor heerlijk op blote voeten buiten lopen. Daarnaast zijn de Smartton SE XXS 100x100 cm tegels gempregneerd, waardoor deze tegels minder water en vuil opnemen.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Smartton |
| Afmeting | 100x100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, voetcomfort, vorstbestendig, mos- en algenwerend, vuilwerend |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
