In dit artikel lees je alles over de kwaliteitsklasse per plaatmateriaal.
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Fins Vuren Underlayment Palletvoordeel - 18 mm - 2440x1220 Mes en Groef is een pallet van 55 underlayment 18 mm platen. Bij aankoop van deze volledige pallet underlayment platen van 18 mm profiteer je van extra korting ten opzichte van de losse platen. Dit maak het ideaal voor projecten waarbij grotere aantallen nodig zijn.
Deze Underlayment plaat, ook bekend als Pellos Floor, is zeer populair onder bouwvakkers en timmerlieden. De multiplex plaat van Fins vuren is stabiel, vlak en goed te bewerken. Ondanks het lichte gewicht kan de plaat zware belasting aan. Dankzij de mes-en-groefverbinding zijn de platen eenvoudig met elkaar te verbinden.
Niet opzoek naar een hele pallet? Onze Fins Vuren Underlayment 18 mm 2440x1220 Mes en Groef is ook per plaat beschikbaar!
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Plaatsoort | Underlayment |
| Kwaliteit | II / III |
| Afwerking | Mes en Groef 2-zijdig | lange zijden |
| Werkende Maat | 2440x1200 mm |
| Dikte | 18 mm |
| Lengte | 2440 mm |
| Breedte | 1220 mm |
| Oppervlakte | 2,98 m² per plaat |
| Materiaal | Fins Vuren |
| Toepassing | o.a. Als vloerplaat en als dakbeschot |
| Verpakkingsinhoud | 163,9 m² per pallet | 55 platen |
In dit artikel lees je alles over de kwaliteitsklasse per plaatmateriaal.
Twee veelgebruikte platen voor diverse projecten. Wanneer kies je voor welk product?
Geef je platen een unieke en aantrekkelijke uitstraling. Lees hier onze tips en adviezen!
Underlayment wordt voor veel toepassingen gebruikt, maar wanneer kies je welke plaat? Wij leggen het je uit!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de ontvangst én de verwerking van hout- en plaatmaterialen!
Er zijn verschillende varianten folies beschikbaar. We leggen je graag uit welke jij moet hebben voor jouw project!
Een productvergelijking tussen twee vergelijkbare platen. Wanneer kies je voor welk product?
Wij leggen je eenvoudig álles uit over underlayment, de diverse soorten én de verschillen met ander plaatmateriaal!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!