Vind hier de meest geschikte Fermacell plaat voor jouw wand, plafond of vloer!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Fermacell 2E11 vloerplaat van 20 mm is bij ons verkrijgbaar als palletvoordeel product. Dit betekent dat je profiteert van extra korting wanneer je een volle pallet afneemt. Ideaal wanneer je een groter oppervlak wilt voorzien van een stevige ondervloer en meerdere gipsvezelplaten nodig hebt. De 2E11 vloerplaat is een robuuste en stabiele basis voor diverse toepassingen. Het element bestaat uit twee gipsvezelplaten die in de fabriek stevig met elkaar zijn verlijmd. Omdat deze variant geen extra isolatielaag bevat, is hij perfect voor situaties waar een dunne maar sterke vloeropbouw gewenst is.
Deze Fermacell vloerplaat is geschikt als ondergrond voor vrijwel iedere vloerafwerking. Je kunt hierbij denken aan tegels, pvc, tapijt, laminaat of parket. Bovendien is de plaat goed te combineren met vloerverwarming. Dankzij de totale dikte van slechts 20 mm is dit vloerelement uitermate geschikt voor ruimtes met beperkte opbouwhoogte, zonder in te leveren op stevigheid.
De Fermacell 2E11 vloerplaten zijn breed inzetbaar en geschikt voor zowel nieuwbouwprojecten als renovaties. Ze vormen een solide ondergrond voor uiteenlopende vloerafwerkingen. Je kunt deze vloerelementen onder andere toepassen in woningen, bijvoorbeeld in gangen of op zolders. Ook in hotelkamers en badkamers binnen hotels komen ze goed tot hun recht. Daarnaast zijn ze geschikt voor gebruik in kantoorruimtes en verkeersruimtes zoals gangen in kantoorpanden. Ga je de vloer plaatsen? Zorg er dan voor dat alle naden en kieren zorgvuldig worden afgewerkt. Kies je voor een dunne vloerafwerking, zoals marmoleum of pvc, dan is het aan te raden om eerst een egalisatielaag aan te brengen. Hiermee creëer je een vlakke basis en voorkom je dat oneffenheden zichtbaar worden in de uiteindelijke vloer.
| Merk | Fermacell |
|---|---|
| Serie | 2E11 |
| Keurmerk | CE-markering ETA 03/0006 |
| Brandklasse | A2 - Praktisch onbrandbaar |
| Afmeting | 1500 x 500 mm |
| Dikte | 25 mm |
| Oppervlakte | 0,75 m² per plaat |
| Kenmerken | Voor op houten en betonnen ondervloeren |
| Rd waarde | 0,07 m2 K/W |
| Materiaal | 2 x 10 mm gipsvezelplaat |
| Toepassing | Als droge dekvloer zowel bij renovatie, bij verbouwingen als ook bij nieuwbouw toe te passen |
| Verpakkingsinhoud | 55,5 m² per pallet (74 platen) |
| Gewicht | 24 kg p/m2 |
Vind hier de meest geschikte Fermacell plaat voor jouw wand, plafond of vloer!
Fermacell producten staan bekend om hun goede prestaties en brede toepasbaarheid. Lees er alles over!
Lees hier onze vergelijking op basis van opbouw, eigenschappen, aanbod, verwerking en prijs!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
