
Exclusive Decor Hoek- en Koplat 22x22 mm - 305 cm (RAL 9005)
Productinformatie
Omschrijving
De Exclusive Decor Hoek- en Koplat 22x22 mm – 305 cm (RAL 9005) is een afwerkprofiel dat speciaal is ontworpen voor het stijlvol afwerken van de hoeken en randen van je akoestische Aurora wandpanelen. Het profiel zorgt voor een nette overgang tussen de panelen en de muur, waardoor het geheel een strakke en afgewerkte uitstraling krijgt. De hoek- en koplat is afgelakt in zwart RAL 9005. Deze zwarte kleur sluit perfect aan op het vilt van de panelen. Dankzij deze kleurmatch sluit het profiel visueel naadloos aan op het paneel en ontstaat er een uniforme en stijlvolle afwerking. Met een afmeting van 22x22 mm en een lengte van 305 cm is het profiel geschikt voor diverse toepassingen, zowel verticaal als horizontaal. Het biedt stabiliteit, bescherming van de paneelranden en een strakke afwerking.
Het monteren van het profiel is eenvoudig: het kan worden bevestigd met een sterke High Tack Montagelijm of worden vastgeschroefd.
Kenmerken van het Exclusive Decor Hoek- en Koplat 22x22 mm
- Het profiel heeft een kopmaat van 22x22 mm;
- Het profiel heeft een lengte van 3050 mm;
- Het profiel is afgewerkt in zwart RAL 9005;
- Het profiel is eenvoudig te monteren;
- Het profiel is geschikt voor het afwerken van wandpanelen.
Specificaties
| Merk | Exclusive Decor |
|---|---|
| Type | Hoek- en koplat |
| Kleur | Zwart (RAL 9005) |
| Afwerking | Hout fineer |
| Afmeting | 30x30x3050 mm |
| Bruto Kopmaat | 30x30 mm |
| Netto Kopmaat | 22x22 mm |
| Dikte | 22 mm |
| Lengte | 3050 mm |
| Breedte | 22 mm |
| Materiaal | MDF V313 |
| Toepassing | Voor rand- en hoekafwerking van wandpanelen |
- Rechtstreeks geleverd vanaf de fabriek
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

