
Woodies Ultimate 3,5x30 Verzinkt (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
Woodies Ultimate 3,5x30 VK T15 Verzinkt zijn schroeven welke toepasbaar zijn bij iedere houtconstructie. Door de speciale scherpe punt van deze spaanplaatschroef is voorboren niet noodzakelijk vanwege het feit dat de punt zich soepel in het hout grijpt. Bovendien vermindert dit de kans op het splijten van hout. Tevens wordt bij elke verpakking een gratis bijbehorend bitje meegeleverd.
Kenmerken van de Woodies Ultimate 3,5x30 Verzinkt (200 stuks)
De schroeven zijn voorzien van een extra diepe torx indruk. Daarnaast is de schroefkop voorzien van het W-kenmerk, dat de gegarandeerde kwaliteit waarborgt. De freesribben onder de kop faciliteren een verbeterde verzinking van de kop. Bovendien maken de schachtribben en het speciale schroefdraad de spanning op de houtschroef minder en verschaffen een soepelere inschroeving.
Toepassing van de Woodies Ultimate 3,5x30 Verzinkt (200 stuks)
Het is handig om het meegeleverde T15 bitje te gebruiken voor het indraaien van deze spaanplaatschroef. Verder is voorboren geen vereiste vanwege de scherpe punt.
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 3,5 x 30 mm |
| Schroefdikte | 3,5 mm |
| Schroeflengte | 30 mm |
| Draadlengte | 18 mm |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Bitje | T15 |
| Kwaliteit | Verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61535312 |
| EAN artikelnummer | 8712061070701 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
