
Woodies Ultimate 3,5x40 Verzinkt (200 stuks)
Productinformatie
Omschrijving
De Woodies Ultimate 3,5x40 Verzinkt (200 stuks) is een houtschroef die je voor bijna elk timmer- of bouwwerk kunt gebruiken. Deze spaanplaatschroef zie je veelal terug bij houtverbindingen. Woodies schroeven worden met name gebruikt bij bevestigingen van diverse plaatmaterialen en vuren hout. Dankzij het scherpe boorpunt is voorboren overbodig. Daarnaast is iedere schroef voorzien van freesribben onder de kop, waardoor de schroef beter verzinkt in het te bevestigen materiaal. Iedere bestelde verpakking beschikt over 200 schroeven.
Eigenschappen van de Woodies Ultimate 3,5x40 Verzinkt (200 stuks)
- Gebruik bitmaat T15 voor het indraaien van de schroeven
- Iedere verpakking schroeven is voorzien van een bijbehorend bitje
- De schroefkop is een verzonken kop
Specificaties
| Merk | Woodies |
|---|---|
| Afmeting | 3,5 x 40 mm |
| Schroefdikte | 3,5 mm |
| Schroeflengte | 40 mm |
| Draadlengte | 24 mm |
| Schroefkop | Verzonken kop |
| Schroefdraad | Deeldraad |
| Bitje | T15 |
| Kwaliteit | Verzinkt |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 200 stuks |
| Artikelnummer | 61535372 |
| EAN artikelnummer | 8712061070756 |
- Afhalen in overleg
- Bouwshop: Gratis verzending bij aankoop vanaf € 100,- (incl. btw)
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg
