Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Eurosteen Nebrah Zilverzand Handvorm Waalformaat (4049) is misschien wel de bekendste sortering van Eurosteen. Deze klassieke metselsteen heeft een wit-geel-rood-bruin genuanceerd uiterlijk met een generfd oppervlak. De basiskleur van deze Eurosteen 4049 is rood en voor het bakken wordt de Limburgse rode klei gemengd met het zilverzand waardoor deze metselsteen zijn unieke kleur krijgt.
Als je nog twijfelt over de keuze voor een steen of je hebt een monster nodig voor de welstand, vraag dan nu een monsterdoos aan! Je betaalt dan 15 euro voor de aanvraag en verzending van het monster. Mocht je vervolgens een order plaatsen van deze steen, dan ontvang je van ons het bedrag van de monsteraanvraag weer retour.
| Merk | Eurosteen |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Nebrah Zilverzand (4049) |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 35 N/mm² |
| Fabriek | Eurosteen |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Verpakkingsinhoud | 792 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!