In dit artikel lees je alles over de kwaliteitsklasse per plaatmateriaal.
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Het Elliottis Pine Underlayment Halve Plaat Palletvoordeel – 21 mm – 2440x600 met Mes en Groef bestaat uit een pallet met vijftig underlayment platen. Dankzij de extra staffelkortingprofiteer je van een scherpe prijs. Dit is ideaal voor grotere projecten waar veel materiaal nodig is. De platen zijn van hoge kwaliteit en vormen een sterke basis voor diverse toepassingen. Dankzij de handige 4-zijdige mes- en groefverbinding en het egale oppervlak laat dit materiaal zich gemakkelijk zagen, schroeven en verwerken.
Je kunt deze Elliottis Pine platen uitstekend gebruiken als ondervloer voor laminaat, parket of tapijt. Daarnaast zijn ze geschikt als tussenvloer, wandafwerking of lichte scheidingswand in droge binnenruimtes. Ook voor tijdelijke projecten, zoals bekistingen of beschermvloeren, bieden ze voldoende draagkracht. Aangezien het om halve platen gaat, zijn ze bovendien lichter en daardoor makkelijker te verplaatsen en te monteren.
Heb je geen volledige pallet nodig? Geen probleem! De Elliottis Pine Underlayment Halve Plaat 21 mm - 2440x600 Mes en Groef is ook per plaat beschikbaar.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Plaatsoort | Underlayment |
| Kwaliteit | B/C+ |
| Keurmerk | FSC Mix 70% |
| Afwerking | Mes en Groef 4-zijdig | Rondom |
| Werkende Maat | 2440x600 mm |
| Dikte | 21 mm |
| Lengte | 2440 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Oppervlakte | 1,464 m² per plaat | 73,20 m² per pallet |
| Kenmerken | Eenmansplaat |
| Toepassing | o.a. als vloerplaat en dakbeschot |
| Verpakkingsinhoud | 73,20 m² per pallet | 50 platen |
| EAN artikelnummer | 8718531232624 |
In dit artikel lees je alles over de kwaliteitsklasse per plaatmateriaal.
Twee veelgebruikte platen voor diverse projecten. Wanneer kies je voor welk product?
Underlayment wordt voor veel toepassingen gebruikt, maar wanneer kies je welke plaat? Wij leggen het je uit!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de ontvangst én de verwerking van hout- en plaatmaterialen!
Er zijn verschillende varianten folies beschikbaar. We leggen je graag uit welke jij moet hebben voor jouw project!
Een productvergelijking tussen twee vergelijkbare platen. Wanneer kies je voor welk product?
Wij leggen je eenvoudig álles uit over underlayment, de diverse soorten én de verschillen met ander plaatmateriaal!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!