Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Eliton Supreme Linea XXS 30x60x4 cm is een siertegel met afstandhouders van 2 mm en met minifacet, wat inhoudt dat de tegel aan de rand iets schuin afloopt. De tuintegel van 60x30 cm is uitgerust met een hoogwaardige, dubbel aangebrachte beschermlaag en is vorst- en zoutbestendig. De steen heeft een elegante afwerking door het verwerkte glimmerzand en heeft een natuurlijke, stabiele kleur.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Eliton Supreme Linea XXS |
| Afmeting | 30x60 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 4 cm |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, voetcomfort, vorst- en zoutbestendig |
Wij leggen je eenvoudig uit hoe je zelf berekent hoeveel tegels of klinkers je nodig hebt per m2!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Leer zelf tuintegels leggen met ons legplan in 5 stappen voor een strak terras of looppad!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
