Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Eliton Supreme Linea 30x60x6 is een siertegel van beton, verkrijgbaar in vijf verschillende kleuren. Deze hoogwaardige sierbestrating is voorzien van een gestraalde en geborstelde deklaag, waardoor de kleur versterkt is en het oppervlak zacht aanvoelt. Deze tuintegel van 30x60 cm is toe te passen in bijna iedere tuinstijl. Ook is de Eliton Supreme Linea voorzien van een klein facet, wat inhoudt dat de kant iets schuin afloopt.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Eliton Supreme Linea |
| Afmeting | 30x60 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Dikte | 6 cm |
| Materiaal | Beton |
| Toepassing | Terras en Pad |
| Kenmerken | Onderhoudsvriendelijk, voetcomfort, vorst- en zoutbestendig |
Deze tegels leg je op een normaal zandbed, maar hoe doe je dat? Volg ons advies op voor het mooiste resultaat!
Hebben jouw tuintegels een vieze, groene kleur gekregen? Wij leggen uit wat je wél en níet moet doen bij het schoonmaken!
Kalkuitbloei komt regelmatig voor bij betonproducten. Lees hoe deze witte uitslag ontstaat en ook vanzelf weer verdwijnt!
De juiste verwerking van keramische tegels is heel belangrijk. Lees ons verwerkingsadvies voor tips en richtlijnen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
