Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Caprice Tornado Handvorm Waalformaat is een rood genuanceerde metselsteen met een bezande oppervlakte afwerking. Door de handvorm textuur zitten er nerven in de aanzichten van de steen. Door de juiste zandsoort te kiezen is deze rood basiskleur verkregen. Verder zal de steen ruw aanvoelen, omdat de aanzichten dus met zand zijn bestrooid. Sleiderink verkoopt natuurlijk nog meer gevelstenen van Caprice in handvorm, maar ook in wasserstrich. Vergeet tenslotte niet om eerst een monsterdoos met 4 stenen te bestellen voordat je een grote partij metselstenen gaat bestellen wanneer er twijfels bestaan over de juiste keuze steen.
| Merk | Caprice |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Tornado |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 12,5 N/mm² |
| Fabriek | Caprice Steenfabrieken |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Gewicht | 1,8 kg per steen |
| Verpakkingsinhoud | 396 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
