Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Caprice Salina Handvorm Waalformaat is een duurzaam geproduceerde metselsteen van Caprice met een genuanceerd rode basiskleur. Deze steen beschikt over een rijkdom aan kleurschakeringen, variërend van oranje tot paars. Deze welbekende gevelsteen met handvorm textuur geeft iedere gevel een authentiek tintje en is bijna niet meer weg te denken uit het hedendaagse straatbeeld. Bovendien is deze steen gesinterd, wat te maken heeft met de wijze waarop deze steen van Caprice geproduceerd is. Door de sintering heeft deze steen een eigen en nonchalant karakter. Tel hierbij eens het variënde kleurenpalet van kleurschakeringen bij op wat leidt tot een fraaie gevelsteen.
| Merk | Caprice |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Salina |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 12,5 N/mm² |
| Fabriek | Caprice Steenfabrieken |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Gewicht | 1,8 kg per steen |
| Verpakkingsinhoud | 396 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
