Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Caprice Nocera Handvorm Waalformaat is een handvorm metselsteen met een roodpaarse basiskleur. Door de handvorm textuur heeft de steen generfde aanzichten en bezande oppervlaktes. Door de juiste zandsoorten te kiezen is deze kleur gevelsteen verkregen: roodpaars met lichte kleurschakeringen. Deze duurzaam geproduceerde metselsteen van Caprice is tegenwoordig bijna niet meer weg te denken uit het hedendaagse straatbeeld. Deze gevelsteen is natuurlijk geschikt voor binnen- en buitenmetselwerk.
| Merk | Caprice |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Nocera |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 12,5 N/mm² |
| Fabriek | Caprice Steenfabrieken |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Gewicht | 1,8 kg per steen |
| Verpakkingsinhoud | 396 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
