Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Waalrood Vormbak Waalformaat is een traditionele rode baksteen van zeer hoge kwaliteit. Dankzij de vormbak-uitvoering heeft deze gevelsteen strakke hoeken en een glad oppervlak. Dit zorgt voor een strak ogend metselwerk met rechte lijnen. De egale, warme rode kleur geeft je gevel een karaktervolle en sfeervolle uitstraling. Wienerberger produceert met veel aandacht voor kwaliteit. Daardoor gaan de metselstenen lang mee en blijven ze hun oorspronkelijke kleur behouden.
Bestel een monsterdoos
Als je niet zeker weet welke metselsteen het meest geschikt is voor jouw project, is het aanbevolen om een monsterdoos aan te schaffen. Deze doos bevat vier stenen en kost €25,-. Besluit je later om meer van dezelfde metselsteen te bestellen? Dan wordt dit bedrag van €15,- afgetrokken van het totaalbedrag van je bestelling. Dit biedt je de kans om de stenen eerst goed te bekijken voordat je een definitieve keuze maakt.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Vormbak |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 20 N/mm² |
| Fabriek | Wienerberger Wolfswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Gewicht | 1,78 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 396 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 17000 |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
