Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Nederrijn Vormbak Waalformaat is een strakke metselsteen met een klassieke brons kleur. Dankzij het vormbak productieproces heeft deze gevelsteen een strak oppervlak met een uniforme vorm. De tradititonele bronskleur zorgt voor een rustieke en sfeervolle uitstraling op je gevel. De metselsteen is geschikt voor het realiseren van gevels, tuinmuren en binnenmuren. Daarnaast biedt deze steen uitstekende weersbestendigheid en een lange levensduur. Voor een ambachtelijke look met subtiele details is er ook een handvorm variant beschikbaar.
Bestel een monsterdoos
Twijfel je nog over je keuze? Bestel eerst een monsterdoos met 4 stenen voor slechts €25,-. Dit bedrag wordt in mindering gebracht bij een grotere bestelling. Zo kun je de gevelstenen in het echt bekijken voordat je definitief besluit.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Vormbak |
| Kleur | Brons |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 20 N/mm² |
| Fabriek | Wienerberger Wolfswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Gewicht | 1,70 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 396 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 17300 |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
