Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
De Wienerberger Nederrijn Handvorm Waalformaat is een bronzen metselsteen met een traditionele uitstraling. Door het handvorm productieproces krijgt deze gevelsteen een licht ruw oppervlak met kleine verschillen in vorm en structuur. De egale, warme bronskleur brengt rust en eenheid. Dit zorgt samen voor een verzorgd metselwerk met verfijnde ambachtelijke details. Het is geschikt voor gevels, tuinmuren en binnenmuren. Deze bakstenen zijn bovendien kleurvast, goed bestand tegen weersinvloeden en hebben een zeer lange levensduur. Voor een strakkere uitstraling kun je kiezen voor de vormbak variant van deze steen.
Bestel een monsterdoos
Nog niet zeker over je keuze? Bestel eerst een monsterdoos met 4 stenen voor €15,-. Bij een grotere bestelling wordt dit bedrag afgetrokken van het totaalbedrag. Zo kun je de gevelstenen zelf eerst bekijken in het echt voordat je een keuze hoeft te maken.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Brons |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 20 N/mm² |
| Fabriek | Wienerberger Wolfswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Gewicht | 1,70 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 396 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 18350 |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!