Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Boomscheut Handvorm Waalformaat is een hoogwaardige gevelsteen met een natuurlijke, aardse uitstraling. De steen is handvorm geproduceerd en heeft daardoor een grillig oppervlak met een mooie nerfstructuur. Dit zorgt voor een levendig en karaktervol gevelbeeld. De kleur combineert diepbruin met rode en grijze nuances, wat doet denken aan grondtinten uit de natuur. Bovendien staan de metselstenen van Wienerberger bekend om hun hoge kwaliteit waardoor ze duurzaam en kleurvast zijn.
Bestel een monsterdoos
Twijfel je nog over je keuze? Bestel dan een monsterdoos met vier stenen voor €15,-. Kies je daarna voor dezelfde steen, dan krijg je dit bedrag terug bij je bestelling. Zo kun je het product eerst zelf bekijken, voordat je een beslissing maakt.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Donkerbruin genuanceerd |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 20 N/mm² |
| Fabriek | Wienerberger Wolfswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Gewicht | 1,78 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 396 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 18060 |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
