Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Wienerberger Stuifmeel Handvorm Waalformaat is een roodbruine metselsteen met genuanceerde kleurtinten. Deze gevelsteen komt uit de populaire Lente-serie, dat bekendstaat om de levendige en sfeervolle kleuren. Door de handvorm productiemethode krijgt deze steen een grillig oppervlak met een fraaie nerfstructuur. Dit geeft het metselwerk een speels en natuurlijk uiterlijk. Dankzij de hoogwaardige kwaliteit van deze metselstenen hebben ze een lange levensduur en blijft de originele kleur goed behouden.
Bestel een monsterdoos
Twijfel je nog over je keuze? Bestel eerst een monsterdoos met 4 stenen voor slechts €25,-. Dit bedrag wordt in mindering gebracht bij een grotere bestelling. Zo kun je de gevelstenen in het echt bekijken voordat je een definitief besluit maakt.
| Merk | Wienerberger |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Roodbruin genuanceerd |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 17 N/mm² |
| Fabriek | Wienerberger Wolfswaard |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Gewicht | 1,84 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 396 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
| Artikelnummer | 18960 |
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
