
WEO Aluminium Startprofiel - 3000 mm (bestelnr. 2441)
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Zorgt voor een waterpas montage van de WEO Essential gevelbekleding
- Het aluminium is slijtvast en onderhoudsarm
- Het kan eenvoudig worden gemonteerd
- Dit startprofiel is alleen geschikt voor de WEO Essential gevelbekleding
Omschrijving
Het WEO Aluminium Startprofiel - 3000 mm is geschikt als basisprofiel voor het monteren van de WEO Essential gevelbekleding. Het profiel ondersteunt de onderste planken en helpt om deze eenvoudig waterpas te plaatsen. Bij horizontale montage blijft het profiel volledig uit het zicht. Het startprofiel is gemaakt van aluminium, heeft een afmeting van 25 x 0,7 mm en wordt geleverd per 2 stuks. Het profiel kan eenvoudig worden gemonteerd met behulp van de WEO Essential Startprofiel schroeven.
Kenmerken van het WEO Aluminium Startprofiel - 3000 mm (bestelnr. 2441)
- Dit startprofiel is gemaakt van aluminium;
- Het materiaal is onderhoudsarm;
- Het startprofiel heeft een afmeting van 25x0,7x3000 mm;
- Je monteert dit startprofiel eenvoudig met de WEO Essential Startprofiel schroeven.
Specificaties
| Merk | Fiberdeck |
|---|---|
| Type | Startprofiel |
| Bestelnummer | 2441 |
| Afmeting | 25x0,7x3000 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Dikte | 0,7 mm |
| Gewicht | 1,1 kg per startprofiel |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | Geschikt als startprofiel voor WEO Essential gevelbekleding |
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks per pak |
| EAN artikelnummer | 3700421810901 |
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg


