
WEO Essential Startprofiel RVS Schroeven 4 x 25 mm - doos á 50 stuks (bestelnr. 2444)
Productinformatie
Plus- en minpunten
- Speciaal ontwikkeld voor de bevestiging van de WEO Aluminium Startprofielen
- Onzichtbare montage; geen zichtbare schroefkoppen voor een strak eindresultaat
- Vervaardigd uit hoogwaardig RVS; bestand tegen roest en diverse weersinvloeden
- Dankzij de zelfborende punt eenvoudig en snel te monteren op houten en aluminium ondergronden
- Voorboren vereist
Omschrijving
De WEO Essential Startprofiel RVS Schroeven 4 x 25 mm - doos á 50 stuks (bestelnr. 2444) zijn geschikt voor het monteren van de aluminium startprofielen. Deze aluminium startprofielen vormen de basis waarop de WEO Essential gevelbekleding waterpas wordt geplaatst. Dankzij het roestvrije staal zijn de schroeven sterk, duurzaam en roestvast. Het formaat van 4 x 25 mm zorgt samen met het RVS voor een stevige bevestiging van je onderconstructie.
Kenmerken van de WEO Essential Startprofiel RVS Schroeven 4 x 25 mm - doos á 50 stuks (bestelnr. 2444)
- Gebruik de meegeleverde bitmaat T20 voor het indraaien van deze schroeven.
- De schroeven worden blind bevestigd voor een strak eindresultaat.
- De schroeven zijn voorzien van een zelfborende punt.
- De schroeven zijn geschikt voor de WEO Aluminium startprofielen.
- Geschikt voor montage op houten en aluminium achter constructies.
- Het materiaal van de schroeven is RVS.
- De schroeven hebben een verzonken kop.
- De schroeven worden geleverd per dozen van 50 stuks.
Specificaties
| Merk | Fiberdeck |
|---|---|
| Afmeting | 4 x 25 mm |
| Schroeflengte | 25 mm |
| Schroefkop | bolkop |
| Schroefdraad | Voldraad |
| Bitje | T20 |
| Kwaliteit | RVS AISI304 |
| Boordiameter | 4 mm |
| Materiaal | RVS |
| Uitvoering | Zelfborend |
| Verpakkingsinhoud | 50 stuks |
| Artikelnummer | 2444 |
- Boven € 2.000,- (incl. btw) gratis verzending!
Klantrecensies
Heb je zelf ervaring met dit product? Laat dan vooral een review achter, zo help je anderen met jouw mening en dragen we samen bij aan een nog beter aanbod.
Beoordeling schrijven
Veelgestelde vragen
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!

- Al 40 jaar de specialist
- Boven € 2000,- gratis verzending!
- Afhalen in overleg

