Maak van de stapelblokken een border, bloembak of zitgelegenheid! Lees hier hoe je het verlijmt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Wallblock New 15x15x60 is een muurelement dat geschikt is voor het realiseren van een strak muurtje of moderne border. Ook een minimalistische vijver is met Wallblock New eenvoudig gecreëerd. De Wallblock stapelblokken zijn zeer geschikt als u op zoek bent naar een muurelement waarmee u niveauverschillen aan kunt brengen. Met Wallblock legt u dan ook gemakkelijk verhoogde bloemperken of terrassen aan. Verder behoren ook lage keermuurtjes of korte vrijstaande patiomuurtjes tot de mogelijkheden. Wallblock New 15x15x60 is voordelig en beschikbaar in diverse kleuren.
Wallblock New 15x15x60 muurelementen wegen 31,0 kilo per stuk. Er gaan 11,1 stuks in een m².
| Merk | Tuinvisie |
|---|---|
| Productnaam | Wallblock |
| Afmeting | 15x15x60 cm |
| Dikte | 15 cm |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Strak blok met rechte kanten |
| Toepassing | Muurelementen |
| Kwaliteit | 1ᵉ keus |
| Kenmerken | 31 kg per stuk |
Maak van de stapelblokken een border, bloembak of zitgelegenheid! Lees hier hoe je het verlijmt!
Kleuren mooi af te stemmen met overige bestrating!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
