Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Vuren Tengels Geïmpregneerd 11x38 is ruw vurenhout. Deze latten zijn behandeld met een speciaal impregneermiddel voor extra bescherming. Deze behandeling maakt het hout bestand tegen schimmels, bacteriëren en insecten. Bovendien biedt geïmpregneerd vurenhout bescherming tegen diverse weersomstandigheden. Hierdoor zijn de latten uiterst geschikt voor toepassingen buitenshuis. Ze worden vooral gebruikt om de ventilatie in daken of muren te verbeteren.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Kwaliteit | Vuren C-kwaliteit |
| Keurmerk | FSC Mix 70% |
| Afwerking | Geïmpregneerd, Ruw |
| Bruto Kopmaat | 11x38 mm |
| Dikte | 11 mm |
| Breedte | 38 mm |
| Materiaal | Vurenhout |
| Toepassing | Constructiewerk |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
De sterkteklasse van hout is van belang bij constructieprojecten. Maar wat zegt de sterkteklasse over het hout? Lees het hier!
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse toepassingsgebieden. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
