Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Vuren Geïmpregneerd Geschaafd 75x200 mm is een vurenhout balk en heeft een netto kopmaat van 70x195 mm. De houten balken zijn geïmpregneerd en geschaafd. Het is daardoor bestand tegen weersinvloeden en eenvoudig te bewerken. Ideaal voor buitentoepassingen. Door de impregnering duurt het even voordat ze een natuurlijke kleur krijgen; ze zullen van lichtgroen naar zilvergrijs veranderen.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Kwaliteit | Vuren C-kwaliteit |
| Sterkteklasse | C24 |
| Afwerking | Geïmpregneerd, Geschaafd |
| Bruto Kopmaat | 75x200 mm |
| Netto Kopmaat | 70x195 mm |
| Dikte | 75 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Materiaal | Vurenhout |
| Toepassing | Balkhout, Gevelbekleding, Binnen-constructies, Tuin- en buitenwerk |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
De sterkteklasse van hout is van belang bij constructieprojecten. Maar wat zegt de sterkteklasse over het hout? Lees het hier!
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse toepassingsgebieden. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
