Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Vuren Geïmpregneerd Geschaafd 22x100 (18x95) is vurenhout met een netto kopmaat van 18x95. Het is behandeld met impregneermiddel. Geïmpregneerd vurenhout is op een chemische wijze verduurzaamd. Hierdoor zijn deze vuren planken bestand tegen schimmels, bacteriën en insecten. Dit constructiehout is dus perfect geschikt voor buitentoepassingen. Daarnaast zijn deze planken ook bestand tegen allerlei weersinvloeden.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Kwaliteit | Vuren C-kwaliteit |
| Afwerking | Geïmpregneerd en geschaafd |
| Bruto Kopmaat | 22x100 mm |
| Netto Kopmaat | 18x95 mm |
| Dikte | 22 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Materiaal | Vurenhout |
| Toepassing | Constructiewerk |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
De sterkteklasse van hout is van belang bij constructieprojecten. Maar wat zegt de sterkteklasse over het hout? Lees het hier!
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse toepassingsgebieden. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
