Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

Vuren Geïmpregneerd Geschaafd 75x175 mm is vurenhout met een netto kopmaat van 70x170 mm. Dit balkhout is zowel geïmpregneerd als geschaafd, wat diverse voordelen biedt. Door het impregneren is het hout chemisch verduurzaamd, waardoor het bestand is tegen schimmels, bacteriën en insecten. Het geschaafde oppervlak zorgt ervoor dat het hout maatvast is en minder splintert dan ruw vurenhout.
| Merk | Geen Merk |
|---|---|
| Kwaliteit | Vuren C-kwaliteit |
| Sterkteklasse | C24 |
| Afwerking | Geïmpregneerd, Geschaafd |
| Bruto Kopmaat | 75x175 mm |
| Netto Kopmaat | 70x170 mm |
| Dikte | 75 mm |
| Breedte | 175 mm |
| Materiaal | Vurenhout |
| Toepassing | Balkhout, Gevelbekleding, Binnen-constructies, Tuin- en buitenwerk |
Wat wordt er bedoeld met de duurzaamheidsklasse en welke klasse moet je kiezen voor jouw project?
De sterkteklasse van hout is van belang bij constructieprojecten. Maar wat zegt de sterkteklasse over het hout? Lees het hier!
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse binnen- en buitenprojecten. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Twee veelgebruikte houtsoorten voor diverse toepassingsgebieden. Wanneer kies je voor welke houtsoort?
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
