Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Deze zwarte steen, genaamd Vandersanden Zwart Mangaan Handvorm Waalformaat is gefabriceerd van grondstoffen die zijn afgezet tijdens de periode van de ijstijden. Deze zwarte metselsteen is geschikt voor binnen- en buitenmetselwerk. Verder heeft deze steen een uniforme tint wat een intense kleurbeleving geeft. Deze gevelsteen bevat nerfen en een ruw effect door de handvorm textuur, wat geen strak afgelijnde gevelstenen oplevert. De gevelstenen van Vandersanden Group zijn natuurlijk ook te verkrijgen in andere soorten en kleuren bij Sleiderink.
De afmeting van deze steen is ± 210x100x50 mm en het gewicht is 1,65 kg. De textuur van deze gevelsteen is handvorm wat een grillig en generfd effect geeft. Daarnaast is de basiskleur zwart met bruine tinten en een effen kleurnuance.
| Merk | Vandersanden |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Zwart Mangaan |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 20 N/mm² |
| Fabriek | Vandersanden Bricks |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Gewicht | 1,76 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 800 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
