Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

| Aantal (stuk) | Prijs p/stuk | Korting |
|---|---|---|
Vandersanden Livorno Handvorm Waalformaat is een donkere gevelsteen met een zwarte basiskleur en een varrieërend palet aan kleurnuances. Deze metselsteen geeft - mede door de handvorm structuur - ieder aanzicht van de steen een ruw en generfd oppervlak met een bezande afwerking. Doordat gebruik is gemaakt van een specifieke zandsoort en deze gevelsteen is bestrooid met deze soort is het mogelijk de zwarte basiskleur met kleurnuances te verkrijgen.
| Merk | Vandersanden |
|---|---|
| Type | Handvorm |
| Kleur | Livorno |
| Verbruik | Circa. 76 stenen per m² |
| Druksterkte | ≥ 20 N/mm² |
| Fabriek | Vandersanden Bricks |
| Formaat | Waalformaat |
| Afmeting | +/- 21x10x5 cm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Dikte | 50 mm |
| Gewicht | 1,79 kg per stuk |
| Verpakkingsinhoud | 800 stuks per pallet |
| Toepassing | Bakstenen, metselstenen |
Bekijk hier ons overzicht van het aantal metselstenen per m² en hoe je dat zelf berekent!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aanschaf én het verwerken van metselstenen!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
