Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Zakelijk bestellen? Profiteer van de voordelen! Meld je aan als premium klant

De Tumbelton Extra XL 15x22,5x8 cm trommelsteen heeft een dikte van 8 centimeter. Hierdoor is deze steen de oplossing voor een mooie, maar ook stevige oprit, waar groot verkeer over rijdt zoals vrachtauto’s of tractoren.
De betonnen stenen zijn getrommeld en voorzien van een afstandhouder van 1,5 millimeter. Doordat ze getrommeld zijn, hebben de randen een robuuste afwerking en zijn de oppervlakken iets bekrast. Hierdoor hebben de trommelstenen een authentiek en verouderd karakter, dat past goed bij romanstische of klassieke tuinen. De stenen zijn plat geproduceerd, dit zorgt er voor dat ze maatvast zijn.
| Merk | Redsun |
|---|---|
| Productnaam | Tumbelton Extra XL 15x22,5x8 cm |
| Afmeting | 15x22,5x8 cm |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 22,5 cm |
| Dikte | 8 cm |
| Gewicht | 172 kg per m² |
| Besteleenheid | 0.845 m² |
| Materiaal | Beton |
| Afwerking | Getrommeld |
| Toepassing | Terras, tuinpad, oprit |
Lees hier hoe je in 8 eenvoudige stappen zelf een draagkrachtige oprit voor je woning aanlegt!
Een overzicht met belangrijke tips en adviezen bij de aankoop en ontvangst van stenen en klinkers, tot aan het verwerken en onderhouden ervan!
Een legverband heeft invloed op de uitstraling van een ruimte. Ontdek welk legpatroon past bij jouw project!
Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over dit product. We hebben de belangrijkste onderwerpen alvast voor je op een rij gezet zodat je snel verder kunt.
Kun je het antwoord op jouw vraag niet vinden? Neem dan gerust contact op met een van onze experts we helpen je graag verder!
